Izmantojiet peli
nospiediet kreiso pogu,
lai palūkotos apkārt

Atgriezties
Vēsturiskā ēka:

Galvenā halle

Salons

Kāpņu halle

Penthausi

Mūsdienu ēka:

Galvenā halle

Lifta halle

Kāpņu halle 1

Kāpņu halle 2

Vēsturiskās ēkas halle:

Griestu augstums vēsturiskās HOFT ēkas hallē (5,60 metri) noteica divas galvenās interjera raksturīpašības: plašums un perspektīva. Par iedvesmu dizainerim kalpoja ēkas vēsturiskā nozīme un, piemītošā mūsdienu dizainam, estētika ar labu mēroga un proporciju izjūtu, ar nekļūdīgi pievērstu uzmanību detaļām un krāsu akcentiem. Dekoratīvā apdare, kura ir speciāli padarīta “veca”, divviru ozolkoka dzīvokļu durvis, kuras ir nokrāsotas baltā krāsā, atjaunotas kaltās kāpņu margas, griestu dekors- šis viss ļoti labi harmonizē ar tonēta stikla virsmām, spoguļiem un gleznām stingros minimālisma rāmjos, hi-tech lustru un stilīgām mēbelēm, tādējādi radot mūžīgu un vienlaicīgi arī aktuālu interjeru.

Klasiskā arhitektūra meistarīgi integrējas mūsdienu elektriskajā un simboliskajā dizainā. Halle ir kā izstāžu zāle, kurā ir izstādīta pagatne- kā to mēs redzam šodien, tagadne- kā mēs to dzīvojam un jūtam šodien, un nākotne- kā mēs to jūtam mūsu domās un sapņos. Tiek radīta sajūta, ka interjers ir datīts kadram, lai iemūžinātu tajā konkrētu brīdi un pārnestu to laikā.

Par ēkas haļļu interjeru

Viesistabas un haļļu interjers ir kā scenogrāfija, rāmju lielums un kompozīcijas ir radītas un veidotas ar īpaši rūpīgu precizitāti. Katra detaļa ir izgatavota pēc arhitekta skices- speciāli šim projektam. Šeit nav sekundāru vai mazsvarīgu detaļu. Krāsa, gaisma, forma, smarža, sajūtas, visam ir sava doma, idalīta loma, viss ir pakārtots vienam mērķim- radīt īpašu atmosfēru dzīvei HOFT.

Halles- viesistabas iekšējā telpa ir loģisks arhitektūras turpinājums savienojumā ar šī projekta koncepciju. Taisnas plaknes, stingras ģeometriskas formas un līnijas, izslēgtas nefunkcionālas detaļas- daudz gaisa un gaismas. Apdarei tiek izmantoti tikai dabiski materiāli: uz sienām un grīdas ir dabisks travertīns ar dzīvu tekstūru, koks visās savās smalkākajās detaļās, stikla un spoguļu virsmas, kas paredzētas ienākošajām grupām. Gaisma ļoti labi spēlē uz nelīdzenām un gludām virsmām, tādējādi akcentējot un izgaismojot materiāla struktūru.

Halles vidū atrodas ērtu mēbeļu grupa un durvju sarga postenis, kurš izgatavots no masīvkoka – bezsvara stāvoklī peldošs objekts. Minimāls rotājumu apjoms, tik daži krašu papildinājumi. Dzīvības norises vērojamas uz 3D projekcijas kalnu grēdu mainīgā apgaismojuma fona: pirmie saullēkta saules stari, gaismas piepildītais dienas skats un sārtais dienu noslēdzošais saulriets. Un visu šo veidolu papildina priežu meža aromāts un nišās izgaismotie dzīvie koki.

Lounge-viesistaba.

Mājīga viesistaba ar kamīnu ir noformēta mansarda stilā. Neapstrādāta koka griesti un ķieģeļu sienas pasvītro cēlo dabīgā ozolkoka grīdu. Slēpti iestrādāti gaismas avoti, dažāda spilgtuma un krāsu gaismekļi dod iespēju radīt garstāvoklim atbilstošu atmosfēru. Minimālistiskais dekors, funkcionālas mēbeles, kuras atšķiras pēc stila, un spilgti akcenti aizpilda telpu, nebojājot kopskatu.

Ērtais interjers mudina uz sirsnīgām sarunām ar jūsu draugiem- kaimiņiem. Ja vēlaties, labākajās 20.gadsimta 40-to gadu pasākumu tradīcijās- gluži kā mākslinieku darbnīcās (mansardos), var savākt kopā visus kaimiņus un organizēt kopīgu mīļotās filmas kino-vakaru vai mīļotās komandas sporta pārraides skatīšanos. Šim mērķim ir paredzēts platekrāna televizors, kurš ir novietots aiz kamīna.

Izlase
Izvēlēties dzīvokli
Lv Ru En
+371 255 49 511 PASŪTĪT ZVANU