Izmantojiet peli
nospiediet kreiso pogu,
lai palūkotos apkārt

Atgriezties
Vēsturiskā ēka:

Galvenā halle

Salons

Kāpņu halle

Penthausi

Mūsdienu ēka:

Galvenā halle

Lifta halle

Kāpņu halle 1

Kāpņu halle 2

Vēsturiskās ēkas halle:

Griestu augstums vēsturiskās HOFT ēkas hallē (5,60 metri) noteica divas galvenās interjera raksturīpašības: plašumu un perspektīvu. Par iedvesmu dizainerim kalpoja ēkas vēsturiskā nozīme un, piemītošā mūsdienu dizainam, estētika ar labu mēroga un proporciju izjūtu, nekļūdīgi pievērstu uzmanību detaļām un krāsu akcentiem. Dekoratīvā apdare, kura ir mērķtiecīgi vecināta, baltā krāsā nokrāsotas divviru ozolkoka dzīvokļu durvis, atjaunotas kaltās kāpņu margas, griestu dekors- viss šis ļoti labi harmonizē ar tonēta stikla virsmām, spoguļiem un gleznām stingros minimālisma rāmjos, hi-tech lustru un stilīgām mēbelēm, tādējādi radot mūžīgu un vienlaicīgi arī aktuālu interjeru.
Klasiskā arhitektūra meistarīgi integrējas mūsdienu elektriskajā un simboliskajā dizainā. Halle ir kā izstāžu zāle, kurā ir izstādīta pagātne – kā to mēs redzam šodien, tagadne – kā mēs to dzīvojam un jūtam šodien, un nākotne – kā mēs to jūtam mūsu domās un sapņos. Tiek radīta sajūta, ka interjers ir darīts kadram, lai iemūžinātu tajā konkrētu brīdi un pārnestu to laikā.

Par modernās ēkas haļļu interjeru

Viesistabas un haļļu interjers ir kā scenogrāfija, rāmju lielums un kompozīcijas radītas un veidotas ar īpaši rūpīgu precizitāti.
Katra detaļa ir izgatavota izmantojot arhitekta skices – īpaši šim projektam. Šeit nav nekā sekundāra vai mazsvarīga. Krāsa, gaisma, forma, smarža, sajūtas – katrai niansei ir pamatojums un noteikta loma, viss ir pakārtots vienam mērķim – radīt īpašu atmosfēru dzīvei HOFT.

Halles, kura kalpo kā ēkas viesistaba, iekšējā telpa ir loģisks ēkas kopējas arhitektūras turpinājums, kas veidots saskaņā ar projekta koncepciju. Taisnas plaknes, stingras ģeometriskas formas un līnijas, nevienas nefunkcionālas detaļas – daudz gaisa un daudz gaismas. Apdarei izmantoti tikai dabiski materiāli: koks visās tā smalkākajās detaļās, stikla un spoguļu virsmas, kas paredzētas ieejas grupām, uz sienām un grīdas ir travertīns ar dzīvu tekstūru. Gaismas spēle uz interjera reljefa un gludajām virsmām akcentē un izgaismo materiālu struktūru.

Halles vidū atrodas ērtu mēbeļu grupa un recepcijas galds, kas izgatavots no masīvkoka un līdzinās bezsvara stāvoklī peldošam objektam. Minimāls dekora daudzums, tik daži krāsu akcenti. Uz 3D projekcijas mainīgā apgaismojuma fona varat vērot kalnu grēdas un ainavas: pirmie saullēkta saules stari, gaismas piepildīts dienas skats un sārtais saulriets dienas noslēgumā. Noskaņu pilnīgu parada priežu meža aromāts un speciāli izveidotās nišās izgaismotie dzīvie koki.

Lounge-viesistaba.

Mājīgā viesistaba ar kamīnu ir izveidota mansarda stilā. Neapstrādāta koka griesti un ķieģeļu sienas izceļ dabīgā ozolkoka grīdas cildenumu. Apslēpti integrēti gaismas avoti, dažāda spilgtuma un krāsu gaismekļi dod iespēju radīt garastāvoklim atbilstošu atmosfēru. Minimālistiskais dekors, funkcionālās atšķirīga stila mēbeles un spilgti akcenti aizpilda telpu to nepārpildot.
Ērtais dzīvojamās istabas interjers mudina uz sirsnīgām sarunām ar draugiem un kaimiņiem. Ja vēlaties, varat gluži kā tika darīts mākslinieku darbnīcās (mansardos) četrdesmitajos gados, saaicināt kaimiņus, lai kopīgi noskatītos iemīļotu filmu vai sirdij tuvas sporta komandas spēli. Šādam mērķim ir paredzēts platekrāna televizors, kas novietots aiz kamīna.

Izlase
Izvēlēties dzīvokli
Lv Ru En
+371 255 49 511 Pasūtīt zvanu